Nemokamas siuntimas į visą pasaulį, 14 dienų grąžinimas
(0)

2021 metų svarbiausios pavasario / vasaros tendencijos

Ugne Martinaityte • 2021, 25 kovo

Taip, turbūt jau girdėjote, kad man žodis tendencijos kelia įvairias blogas asociacijas. Man tai ne daugiau kaip noras pasipelnyti iš masių, kuriuos nepasitiki savimi ir ieško kaip pritapti.

Tik pasirodo nauja „Zaros“ ar „H&M” kolekcija, visi stoja į eiles šių metų perliukų, nes: šį sezoną bus madingos plačios kelnės, ilgi paltai, kerziniai batai, mažai spalvų, na arba jos bus geltona ir pilka. Dar bus madinga juoda ir balta, taip pat laisvalaikio apranga, kurią galima derinti su išeigine na ir dar 100 variantų ir atspalvių kas madoje ir ką reikia BŪTINAI TURĖTI! Tada palaukime pusę metų ir ruoškimės vėl šturmuoti parduotuves, nes tie ankščiau pirkti drabužiai jau bus nemadingi ir reikės derintis prie naujų tendencijų.

Dar neįtikinau šia beprasmybe? Ne? Tuomet siūlau savo tendencijų sąrašą. Čia bus sezono TOP 5! MUST HAVE! Mados tendencijos 2021 metų pavasariui / vasarai:

Meilė sau

Diana Polekhina

Atsistoti prieš veidrodį ir pasidžiaugti kaip gerai atrodai bus šios vasaros top’as. Jau nebemadinga žiūrėti į svarstykles, todėl mėgaukis savimi kokia/koks esi, nes po 20 metų gali klausti saves, kodėl aš nešokau nuoga/s ant stalo? Juk taip gerai atrodžiau.

Drabužiai

Vonecia Carswell

Šį sezoną būtina turėti drabužių, nes be jų kokia gi vasara? Juodi, balti, gėlėti, nėriniuoti, šilkiniai, lininiai, trikotažiniai ar bet kokie, kurie tau patinka. Svarbu, kad tiktų ir patiktų, o ne kabėtų spintoje laukiant savo progos suspindėti.

Avalynė

Ethan Haddox 

Neapsieisime ir be avalynės, juk basomis nesinori vaikščioti. Mieste pavyzdžiui vaikščiosim su sportiniais batais, aukštakulniais, balerinom, martensais,… O prie jūros bus galima atsipalaiduoti ir išsitraukti sandalus ar flip flopus.

Rankinės

Arnel Hasanovic

Šio pavasario / vasaros klausimas: kur susidėti savo daiktus ir atrodyti gerai? Pagaliau nebereiks sukti sau galvos, nes galėsi našioti bet kurią rankinę iš savo spintos: pintą, megztą, odinę, medžiaginę,… Žodžiu, dress to impress.

Nuotaika

Hannah Gullixson

Bent šį pusmetį iki naujų tendencijų bus madinga gera nuotaika, tokia kai atrodo, kad tau nelabai rūpi kaip atrodai ar panašiai, bet vistiek viskas gerai, atrodai užtikrintai. Natūrali šypsena irgi MUST, labai tinka prie paleistų plaukų.

Nepamiršk šių 5 punktų ir mėgaukis šiltuoju sezonu. Galvok apie tvarumą, rinkis ilgalaikį drabužį ar aksesuarą, nes tendencijos nebe madoje. Susikurk savo stilių, kuris kalbės apie tavo istoriją. Gyvenimas per trumpas gyventi kito batuose, parodyk kokia/koks esi tu! Laukiu foto komentaruose FB, kuri tendencija tau artimiausia.

 • Model is wearing black unisex sweatshirt with asymmetrical pocket in front
  Juodas unisex džemperis su kišene
  55
 • Modelis dėvi juodas moteriškas laisvalaikio kelnes su kišenėmis šonuose ir raišteliais.
  Laisvalaikio kelnės su kišenėmis
  49
 • Modelis dėvi Unisex khaki džemperį su siuvinėjimu priekyje
  Unisex chaki džemperis su siuvinėjimu
  49
 • Modelis dėvi unisex tipo juodą džemperį su išsiuvinėtu užrašu priekyje
  Unisex džemperis su siuvinėjimu
  49
 • Modelis dėvi chaki spalvos džemperio tipo suknelę su gobtuvu ir baltu lapų siuvinėjimu priekyje
  Chaki džemperio tipo suknelė
  75
 • Modelis dėvi sportinio tipo suknelę su baltu lapų siuvinėjimu priekyje ir gobtuvu
  Juoda sportinė suknelė
  75
 • Modelis dėvi patrumpintą moterišką juodą džemperį su dekoratyvinėm juostom užsiūtom ant rankovių
  Patrumpintas juodas džemperis
  55
 • Modelis dėvi vieno sysžio smėlio spalvos džemperį su baltu siuvinėjimu priekyje
  Vieno dydžio džemperis
  59
 • Vieno dydžio juodos spalvos džemperis su baltu veido siuvinėjimu priekyje
  Vieno dydžio džemperis
  59
Sukurta Inkilas