Nemokamas siuntimas į visą pasaulį, 14 dienų grąžinimas
(0)

Apie

“OHMY” tai minimalistinės mados lietuviškas prekių ženklas, sukurtas dizainerės Ugnės Martinaitytės. Drabužiai yra nebylios komunikacijos rūšis ir dažnai daro įtaką, kokį pirmą įspūdį susidarome apie kitą žmogų. Mes siekiame, kad mūsų drabužiai padėtų atskleisti žmogaus asmenybę, todėl kolekcijas kuriame atsakingai ir limituojame gaminių kiekį.

“OHMY” skirtas žmonėms, kurie vertina individualumą, nebijo išsiskirti ir parodyti savo požiūrio.

Mums svarbu keisti požiūrį į madą, nebūti greitosios mados atstovais, o atkreipti žmonių dėmesį į vartojimą. Kuriame tvarius drabužius, kurių gamyba nereikalauja daug atliekų.

Nepanaudotas medžiagų atraižas panaudojame mūsų pakuočių gamyboje.

Dirbame su vietiniais meistrais, ne fabrikais, tokiu būdu galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento ir jo poreikių. Sukurti išskirtiniam produktui renkamės natūralias medžiagas, tačiau neretai paįvairiname klasikinius kirpimus sportiniais audiniais ir atvirkščiai. Svarbiausia, kad nei dizainas, nei audinys nevaržytų judėjimo.

Kuriame žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą, kurie ieško multifunkcinio drabužio, vertina išskirtinumą, praktiškumą ir komfortą minimalistiniuose siluetuose.

Norite bendradarbiauti?

Paskutinius keletą metų teko dirbti prie labai įdomių ir įkvepiančių projektų, nuo spektaklio kostiumų dizaino iki bendros kolekcijos kūrimo su vienu iš žinomiausių mados žurnalų L’officiel tuometiniu redaktoriumi ar darbo su mezginių prekių ženklu Savitas.

Ar norėtumėte su mumis bendradarbiauti? Aptarti partnerystės galimybes įvairiausiems projektams? Jei taip, nedvejodami rašykite mums.

Susisiekite su mumis

Raskite mus
parduotuvėse
  • VILNIUS
    Baltas miškas
  • KAUNAS
    Green Podium
  • PALANGA
    OUTSHOP
Sukurta Inkilas