Nemokamas siuntimas į visą pasaulį, 14 dienų grąžinimas
(0)

Koks drabužis yra universaliausias?

Ugne Martinaityte • 2021, 3 kovo

Turbūt į klausimą, koks drabužis yra universaliausias nebūtų sunku atsakyti. O jei dar kyla klausimų, tuomet galima pagalvoti ir atsakyti sau: ką apsivelki kai leki į parduotuvę? Kas patogiausia namuose? Ką rengiesi jei planuoji praleisti dieną aktyviai? Ogi džemperį! Na gali būti įvairių išimčių, bet manau sutiksite, kad spintoje ar lentynoje džemperį turime ne vieną.

Džemperis gali būti ne tik aktyvaus laisvalaikio dalis, bet ir klasikinės, oficialios eilutės elementas. Jau kuris laikas tokie drąsūs eksperimentau sutinkami ir Lietuvos gatvėse, tik reikia gerai apgalvoti derinį ir pritaikyti figūros tipui. Derindami džemperį su vakarine suknele ar lengvu viskozės sijonu ne tik atrodysite stilingai, bet ir nereikės sukti galvos dėl nepatogių, judesius varžančių palaidinių.

OHMY džemperiams renkamės storesnę medvilnę, kuri laikytų formą, tuomet šis drabužis atrodo dar puošniau. Džemperių kirpimus darome universalius, tiek moterims, tiek vyrams, kadangi toks drabužis nereikalauja idealių išmatavimų ir net gražiau kai yra didesnis nei nešiojamas drabužių dydis. O pasirinkus oversize tipo džemperį jis gali būti dėvimas ir kaip tunika, derinant prie tamprių ar kitos apačios.

Tačiau negalvokite, kad gali būti tik laisvas unisex tipo džemperis, pasirinkimo visa galybė. Kadangi džemperiai jau taip stipriai išišaknijo mūsų spintose, jų variantų atsirado labai daug, šių dienų mėgstamiausiais-patrumpintas (crop) džemperis. Kuris puikiai tiks prie paaukštinto liemens laisvalaikio ar klasikinių kelnių. Jau nekalbant apie džemperius su gobtuvais ar be, su uždėtinėmis kišenėmis, plačiomis rankovėmis, ilgus, trumpus, vieno dydžio ir panašiai. Todėl rinktis yra iš ko, o turėdami vieno ar kito tipo džemperį būsime išgelbėti nuo ilgo stovėjimo prie spintos ir galvojimo, ką apsirengti šiandien.

 • Model is wearing one size black sweatshirt
  Vieno dydžio džemperis
  59
 • Model is wearing long yellow unisex sweatshirt
  Ilgas geltonas džemperis
  69
 • Model is wearing embroidered cropped sweatshirt
  Patrumpintas moteriškas džemperis
  Produktas su nuolaida
  49
Sukurta Inkilas