Nemokamas siuntimas į visą pasaulį, 14 dienų grąžinimas
(0)

Pandemijos laikų suknelė, kokia ji?

Ugne Martinaityte • 2021, 29 kovo

Turbūt sunku būtų nupasakoti kokia suknelė yra patogiausia, nes patogumą gali nulemti daug sudedamųjų dalių. Pradedant nuo audinio, konstrukcijos, furnitūros, funkcinių elementų, derinimo tarpusavyje su kitais drabužiais ar aksesuarais, pasiuvimo kokybės, dizaino ir baigiant – kokiai progai ji skirta. Tačiau negalvojame apie kiekvieną detalę stovint prieš spintą, tuomet jau automatiškai susumuojame visų suknelių pliusus ir minusus.

Tačiau kas laimi dažniausiai? Ar ne ta suknelė, kuri yra universaliausia? Tiesaus kirpimo, nevaržanti judesių, malonaus audinio, tinkanti prie įvairių aksesuarų ar viršutinių drabužių, o juk tai džemperio tipo suknelė! Taip, ta nepamainoma trikotažinė suknelė, kurią nori apsivilkti einant apsipirkti, pasivaikščioti ar trumpam išlėkti kokių reikalų tvarkyti.

džemperio tipo suknelės

Nors madoje džemperio tipo suknelė dėmesio susilaukė ne per seniausiai, bet ir ankščiau tokio tipo sukneles buvo galima aptikti, tik gal kiek kitokiais vardais pasivadinusias, pavydžiui: sportinio tipo suknelė ar laisvalaikio tipo suknelė. Tačiau netruko džemperiai išsikovoti vietą kiekvieno mūsų spintoje ir ne tik sporto tikslais, kaip ir suknelės tapo skirtos ne tik pasipuošti renginiui, darbui, bet ir šuniuką pavedžioti, į parduotuvę nulėkti ar bet kokiam atvejui turėti greitą sprendimą – greitai apsivelkamą suknelę.

Žinoma, džemperio tipo suknelės nėra naujiena, jos jau kelis sezonus į savo gerbėjų ratą traukia moteris, 2021 metai tam nėra išimtis. Gyvenant pasaulinės pandemijos metu laisvalaikio tipo suknelės dar labiau įsitvirtina ir neplanuoja niekur trauktis, kol gyvenimas neleidžia mėgautis viskuo, prie ko buvome pripratę. Turime mažai progų pasipuošti, daugelis dirbame iš namų, beveik nekeliaujame ir žinoma nematome prasmės pirkti drabužių linksmesnei ateičiai.

Todėl mėgaukimės proga, kai nereikia sprausti savęs į nepatogius kostiumus ar praleisti valandų valandas renkatis kiekvienai dienai skirtingus drabužius. Turime galimybę į madą pažiūrėti paprasčiau ir apsirengti per kelias minutes ar sekundes, ir tikrai neatrodyti nei kiek blogiau, o jaustis super patogiai ir pasitikinčiai. Nepamirškit, kad madinga yra jaustis gerai ir niekaip neapgaus nervingos šypsenos išspaustos per formuojančius apatinius po prabangia prigludusia suknele.

 • Model is wearing khaki sweatshirt dress
  Chaki džemperio tipo suknelė
  Produktas su nuolaida
  6475
 • woman is wearing black sweatshirt dress with tulle uknelę su tiuliu
  Džemperio tipo suknelė su tiuliu
  Produktas su nuolaida
  7279
 • Model is wearing black sweatshirt dress with embroidery
  Juoda džemperio tipo suknelė
  69
 • Model is wearing black sweatshirt dress
  Juoda sportinė suknelė
  Produktas su nuolaida
  6475
 • Modelis dėvi juodą džemperio tipo suknelę su paraukimo
  Juoda džemperio tipo suknelė
  Produktas su nuolaida
  75
Sukurta Inkilas