Nemokamas siuntimas į visą pasaulį, 14 dienų grąžinimas
(0)

Pirkimo ir naudojimo sąlygos

Įvadas

Šis dokumentas (kartu su minėtais dokumentais) nustato sąlygas, reglamentuojančias šios, www.localhost/ohmy svetainės naudojimą ir produktų pirkimą joje (toliau „Sąlygos”).

Mes raginame Jus, prieš naudojantis šia svetaine, atidžiai perskaityti Sąlygas, Slapukų politiką ir Privatumo politiką šioje svetainėje (toliau, bendrai vadinama „Duomenų apsaugos politika”). Jei naudojatės šia svetaine arba pateikiate joje užsakymą, žinote, kad esate saistomas šių Sąlygų ir Duomenų apsaugos politika, todėl, jei nesutinkate su visomis šiomis Sąlygomis ir Duomenų apsaugos politika, Jūs neturėtumėte naudotis interneto svetaine.
Šios Sąlygos gali būti keičiamos. Jūsų pareiga yra periodiškai jas perskaityti, kaip esamas Sąlygas atitinkamos sutarties sudarymo metu (kaip apibrėžta toliau) arba tas, kurios yra taikomos svetainės naudojimo metu.
Jei turite kokių klausimų dėl Sąlygų arba Duomenų apsaugos politikos, galite susisiekti su mumis naudodami kontaktinę formą, kurią galima rasti mūsų interneto svetainėje. Produkto pirkimo sutartis su mumis gali būti vykdoma, Jūsų pasirinkimu, bet kuria kalba, kuria Sąlygos yra prieinamos šioje svetainėje.
Pateikdami užsakymą šioje svetainėje, patvirtinate, kad esate vyresnis nei 18m. ir turite teisę sudaryti sutartis.

Asmeninė informacija

Jūsų pateikta informacija arba asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal Duomenų apsaugos politiką. Jei naudojatės šia svetaine, sutinkate su informacijos ir duomenų tvarkymu ir patvirtinate, kad visa pateikta informacija ir duomenys yra teisingi ir atitinka tikrovę.

Apmokėjimas

Pirkėjas gali pasirinkti jam patogų atsiskaitymo būdą, mokėti debetine ar kreditine kortele. Sumokėti už prekes galima ir naudojantis mokėjimo sistemomis „Paysera” arba „Paypal“. Atlikus mokėjimą gausite užsakymo patvirtinimą nurodytu elektroniniu paštu.

Prekių pristatymas

Mes siunčiame prekes į visą pasaulį nemokamai. Muitas ar kiti papildomi mokesčiai turi būti padengti pačio pirkėjo jūsų šalyje. Reikia pagalbos apskaičiuojant muito mokesčius? Žiūrėkite čia.

Lietuva: Pristatymas paprastai užtrunka 6-7 darbo dienas.
Europa: Pristatymas paprastai užtrunka 9-10 darbo dienų.
Už Europos ribų: Pristatymas paprastai užtrunka 10-20 darbo dienų.

Mes naudojame apdraustas siuntimo paslaugas, ir mums išsiuntus prekę, jūs gausite siuntos sekimo numerį. Jūs galėsite matyti kaip keliauja siunta. Prašome patikrinti visą siuntimo ir apmokėjimo informaciją, kad išvengtumėte nereikalingų vėlavimų. Jei turite klausimų dėl siuntimo, prašome rašyti mums elektroniniu adresu .

Prekių grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo gavimo datos. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos, nenešiotos ir privalo turėti visas reikalaujamas etiketes. Taip pat prekė turi būti supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų nuo sugadinimo jos transportavimo metu. Norint grąžinti ar pakeisti prekę, prašome rašyti elektroniniu adresu . Prašome nurodyti užsakymo numerį bei grąžinimo/keitimo priežastį.

Praėjus 14 dienų nuo prekės gavimo datos, prekę galėsite tiktai keisti arba pasilikti kreditą e-parduotuvėje. Po 30 dienų, visi pardavimai yra galutiniai. Visi nukainoti drabužiai negali būti grąžinami nei keičiami. Pirkėjas gali pasirinkti jam patogiausią būdą grąžinant prekes. Mes rekomenduojame prekes apdrausti, kadangi Ohmy neprisiima atsakomybės už pamestus siuntinius. Už prekių keitimo/grąžinimo siuntimą pirkėjas moka pats.

Rekvizitai

Ugnė Martinaitytė

Individualios veiklos pažymos numeris: 636483

info@ohmy.lt

+37068651984

 

Sukurta Inkilas