Nemokamas siuntimas į visą pasaulį, 14 dienų grąžinimas
(0)

Privatumo politika

Privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės www.localhost/ohmy ir pirkėjo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

Kliento asmens duomenys tvarkomi šiais tikslais: prekių pardavimo ir paslaugų suteikimo (tvarkymo pagrindas – paslaugų teikimo sutartis, kurią sudarote prisiregistruodami internetinėje svetainėje); rinkodaros tikslu (tvarkymo pagrindas – kliento sutikimas).

Asmens duomenų teikimas prekių pardavimo ir paslaugų suteikimo atveju yra privalomas, nes kitu atveju negalėsime jums parduoti prekių bei suteikti reikalingų paslaugų.

Asmens duomenų teikimas rinkodaros tikslais nėra privalomas, tačiau nepateikus asmens duomenų, negalėsime Jums pateikti pageidaujamos informacijos ar informuoti apie Jus dominančias prekes.

Mes galime rinkti šiuos duomenis

Vardas, pavardė.
Kontaktinė informacija, įskaitant el.pašto adresą.
Demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, IP.
Kita informacija reikalinga klientų apklausoms/pasiūlymams vykdyti.

Mums reikalinga ši informacija, jog suprastume jūsų poreikius, pasiūlytume geresnį aptarnavimą bei atliktume šiuos veiksmus:

Vidinė apskaita.
Mes galime naudoti šią informaciją, jog pagerintume savo produktų bei paslaugų kokybę.
Mes galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus su naujų produktų informacija, specialiais pasiūlymais bei kita informacija, kuri, mūsų manymu, gali būti naudinga ir įdomi adresatams.
 Kartais, mes taip pat galime panaudoti jūsų kontaktinę informaciją ir susisiekti su jumis marketingo tikslais. Galimos susisiekimo priemonės: el.paštu, telefonu, faksu ar paštu.

Slapukai

Slapukas (angl. cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Kai jūs sutinkante, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę.
Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti, kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik jums. Slapukai padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi tinklalapyje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesne jums.

Asmens duomenų saugojimo laikas

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol panaikinama svetainėje esanti naudotojo paskyra. Naudotojo paskyra gali būti panaikinta Jums prašant, atšaukus sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, pareiškus prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi arba paprašius, kad duomenys būtų ištrinti.

Mūsų sistemose liks tik tokia archyvų informacija apie Jūsų sandorius, kuri būtina, nes, pvz., yra susijusi su Jūsų pretenzijomis, kurias galėjote pateikti remdamiesi teisės aktais nustatyta garantija arba mus saistančiais teisės aktais.

Asmens duomenų saugojimas ir naudojimas

Mes neparduosime, neplatinsime ar neperleisime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai mes turėsime jūsų leidimą pateikti informaciją arba tai bus teisiškai pagrįsta procedūra. Mes galime naudoti jūsų informaciją ir siųsti trečiųjų šalių reklaminę informaciją jums, jei jūs to pageidaujate.

Jūs galite paprašyti asmeninės informacijos duomenų, kuriuos mes apie jus turime pagal Duomenu Apsaugos Aktą 1998. Jei jums reikia duomenų kopijos, kurią mes apie jus saugome kreipkitės į .

Jeigu manote, jog informacija, kurią mes apie jus kaupiame, yra neteisinga ar nepilna, prašome, informuokite mus kaip galite greičiau, ir mes pataisysime šią informaciją.

 

Sukurta Inkilas